Stowarzyszenie Chorych na Schizofrenię Ich Rodzin i Przyjaciół

Udzielamy wszechstronnego wsparcia osobom z zaburzeniami psychotycznymi i ich bliskim

Czołem! Dzięki, że wpadasz na naszego bloga. Śmiało włącz się do
dyskusji i zasubskrybuj kanał RSS aby być na bieżąco. Na razie!

Zapraszamy do korespondencji na wskazany poniżej  adres. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania związane z naszą działalnością.

WSZYSTKIM NASZYM CZŁONKOM,  SYMPATKOM ORAZ DARCZYŃCOM ŻYCZYMY  DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA  WSZELKIEJ POMYSLNOŚCI W CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI ŻYCIOWEJ ORAZ NA ŚCIEŻKACH OSOBISTEGO I GRUPOWEGO ROZWOJU A NASZEMU STOWARZYSZENIU DODATKOWO PRĘŻNEJ I EFEKTYWNEJ DZIAŁNOŚCI.

Mamy  coraz bardziej rozwijany, kompleksowy  plan zajęć. Będzie jeszcze ciekawiej, będzie więcej atrakcji i form terapii oraz integracji naszej społeczności.

ZARZĄD STOWARZYSZENIA CHORYCH NA SCHIZOFRENIĘ, ICH   RODZIN I PRZYJACIÓŁ W STRONIU ŚLĄSKIM

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Jedna odpowiedź do wpisu “”

1. admin mówi:

Proszę zwrócić się do pracownika socjalnego OPS właściwego dla miejsca zamieszkania. Ewentualna praca w zakładzie pracy chronionej – adresy w Urzędzie Pracy.