Stowarzyszenie Chorych na Schizofrenię Ich Rodzin i Przyjaciół

Udzielamy wszechstronnego wsparcia osobom z zaburzeniami psychotycznymi i ich bliskim

Czołem! Dzięki, że wpadasz na naszego bloga. Śmiało włącz się do
dyskusji i zasubskrybuj kanał RSS aby być na bieżąco. Na razie!

PROGRAM:

1. Podzielenie się doświadczeniami z wycieczki do twierdzy w Srebrnej Górze

2. Ustalenie terminu zabawy w miesiącu listopadzie i miejsca zabawy

3. Psychoedukacja na temat schizofrenii ( mgr Adam Koziarski)

4. Psychoterapia grupowa osób chorych na schizofrenię ( lek. psychiatra Jerzy Wysocki)

5. Psychoterapia grupowa rodzin i przyjaciół chorych ( mgr Adam Koziarski, mgr Lidia Kołd, mgr Monika Litwin)

6. Grupa wsparcia ( mgr Monika Litwin).

7. Zajęcia integrujące

8. Próba teatralna aktorów przygotowywanego świątecznego przedstawienia.

9. Zakończenie spotkania ( mgr Adam Koziarski).

Wszystkim uczestnikom spotkań życzymy przyjemnych i niezapomnianych wrażeń i miłej atmosfery w gronie kolegów, koleżanek i przyjaciół a także znalezienie inspiracji i mocy do radzenia sobie z problemami związanymi z chorobą. Zarząd.

Wszystkie spotkania mają charakter otwarty i mogą w nich uczestniczyć osoby spoza Stowarzyszenia pragnące zapoznać się z naszą działalnością i ją wspierać. Zapraszamy!!!

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.